Студентське містечко - Студентський актив

Студентський актив гуртожитку № 2

Голова студентської ради гуртожитку № 2 – Соломянюк Дмитро (ф-т ІТХРГтаТБ);
Заступник голови – Камінський Дмитро (ф-т ТВтаНБ);
Секретар – Великсар Крістіна (ф-т ІТХРГтаТБ);
Староста 1-го поверху – Камінський Дмитро (ф-т ТВтаНБ);
Староста 2-го поверху – Великсар Крістіна (ф-т ІТХРГтаТБ);
Староста 3-го поверху – Петрищенко Крістіна (ф-тТВтаНБ);
Староста 4-го поверху – Попов Всеволод (ф-т ТВтаНБ);
Староста 6-го поверху – Шаповал Євгеній (ф-т ТВтаНБ);
Староста 7-го поверху – Акімєнко Марина (ф-т ІТХРГтаТБ);
Староста 8-го поверху – Стрельбіцька Анастасія (ф-т ТВтаНБ);
Староста 9-го поверху – Маслєнков Олександр (ф-т ТВтаНБ).

Студентський актив гуртожитку № 3а

Голова студентської ради гуртожитку № 3а – Ольховська Євгенія (ф-т ТЗХКВКтаБ);
Заступник голови –Гербей Олександр (ф-т ММіЛ)
Старости блоків:
Блок 20 – Грищенко Катерина (ф-т ТВтаНБ);
Блок 21– Сератюк Ілля (ф-т АМтаР);
Блок 30 – Кобушкіна Ганна (ф-т ТВтаНБ);
Блок 31 – Нежур Світлана (ф-т ММіЛ);
Блок 40 – Гусаковський Олександр (ф-т АМтаР);
Блок 50 – Марванюк Анастасія (ф-тТЗХКВКіБ);
Блок 51 – Спинатій Ніколетта (ф-т АМтаР);
Блок 60 – Конушко Віра (ф-т ЕБіК);
Блок 61 – Петришина Анастасія (ф-тАМіР);
Блок 70 – Милев Олексій (ф-т ТЗХКВКтаБ);
Блок 71 – Колисниченко Ігор (ф-т АМтаР);
Блок 80 – Нотевський Едуард (ф-т АМтаР);
Блок 81 – Ременюк Ярослав (ф-т АМтаР);
Блок 90 – Смоляк Ольга (ф-т ТЗХКВКтаБ);
Блок 91 – Поляниця Наталля (ф-т АМтаР).

Студентський актив гуртожитку №3б

Голова студентської ради гуртожитку № 3б – Восканян Размік (ф-т ЕТОтаТД);
Заступник голови – Нотевський Олександр (ф-т ЕТОтаТД);
Старости блоків:
Блок 23 – Баханцова Аліна (ф-т ЕТОтаТД);
Блок 32 – Журьян Віктор (ф-т ЕТОтаТД);
Блок 33 – Кизима Тарас (ф-т ЕТОтаТД);
Блок 42 – Овчинникова Катерина (ф-т ТЗХКВКтаБ);
Блок 52 – Гришко Сергій (ф-т ЕТОтаТД);
Блок 53 – Нотевський Олександр (ф-т ЕТОтаТД);
Блок 92 – Смоглий Марина (ф-т ТЗХКВКтаБ);
Блок 93 – Мовчан Міхаїл (ф-т ЕТОтаТД).

Студентський актив гуртожитку № 4

Голова студентськоїради гуртожитку № 4 – Долгов Олександр (ф-т ЕБіК);
Заступник голови – Тинікул Іван(ф-т ЕБіК);
Староста 2-го поверху – Моргунова Юлія (ф-т ТЗХКВКтаБ);
Староста 3-го поверху – Жидкова Катерина (ф-т ЕБіК);
Староста 5-го поверху – Долгов Олександр (ф-т ЕБіК).

Студентський актив гуртожитку № 5

Голова студентської ради гуртожитку № 5 – Клименко Олександр (ф-т ІТХРГтаТБ);
Секретар – Мушат Ольга (ф-т ТХППКЗЕтаТ);
Староста 1-го поверху – Мушат Тетяна (ф- т ТХППКЗЕтаТ);
Староста 2-го поверху – Герудський Віктор (ф-т ІТХРГтаТБ);
Староста 3-го поверху – Чухарев Вячеслав (ф-т ІТХРГтаТБ);
Староста 4-го поверху – Клименко Олександр (ф-т ТХППКЗЕтаТ);
Староста 5-го поверху – Гайдаржи Максим (ф-т ІТХРГтаТБ);
Оперзагін:
Сагієнко Богдан (ф-т ТХППКЗЕтаТ).

Студентський актив гуртожитку № 6

Голова студентської ради гуртожитку № 6 – Єрема Володимир (ф-т НТіТ);
Заступник голови – Головінський Денис (ф-т НТіТ);
Староста 1-го поверху – Шахназарян Гевор (ф-т НТіТ);
Староста 2-го поверху – Рот Ігор (ф-т НТіТ);
Заступник старости 2-го поверху – Ганган Станіслав (ф-т НТіТ);
Староста 4-го поверху – Пунейко Дмитро (ф-т НТіТ);
Заступник старости 4-го поверху – Тесля Роман (ф-т НТіТ);
Староста 5-го поверху – Дімітров Владислав (ф-т НТіТ).

Студентський актив гуртожитку № 7

Голова студентської ради гуртожитку № 7 – Кондратюк Ірина (ф-т ПЕЕтаНТ);
Заступник голови – Погольша Катерина (ф-т ІТтаКБ);
Секретар – Кутовий Олександр (ф-т ІТтаКБ);
Старости поверхів:
Староста 2-го поверху – Погольша Катерина (ф-тІТтаКБ);
Староста 3-го поверху – Арнаут Олена (ф-т ІТтаКБ);
Староста 4-го поверху – Борей Ростислав(ф-т ІТтаКБ);
Заступник старости 4-го поверху – Гуля Олег (ф-т ПЕЕтаНТ);
Староста 5-го поверху – Домущей Микита (ф-т АМтаР).

Студентський актив гуртожитку № 8

Голова студентської ради гуртожитку № 8 – Свинтак Марина (ф-т АМтаР);
Староста 1-гоповерху – Звягінцева Тетяна (ф-т ТЗХКВКтаБ);
Староста 2-гоповерху – Журавльов Олексій (ф-т НТтаТ);
Староста 3-гоповерху – Макувийчук Марина (ф-т ІТХРГтаТБ);
Староста 4-гоповерху – Смоляков Артем (ф-т ІТХРГтаТБ);
Староста 5-гоповерху – Чарієв Шагельди (ф-т ПЕЕтаНГТ).

Анонс:

 


  • 17.09.2017

    Вибори голів студентських рад гуртожитків

    До уваги студентів Одеської національної академії харчових технологій! З 18.09.2017 до 22.09.2017 відбудуться вибори Голів студентских рад гуртожитків

    детальніше

     

Останні новини:

 


  • 17.09.2017

    Первая всеукраинская летняя школа по программированию

    С 16 по 23 августа 2017 года, впервые в Одессе была организована Летняя Школа по программированию. Занятия проводились на базе отдыха Одесской национальной академии пищевых технологий «Южный Буг», пгт. Саврань, Одесской области. Целью школы является предоставление украинским студентам вузов и учащимся школ возможности проявить свое мастерство в искусстве разработки алгоритмов и составлении программ на высоком уровне, повышение качества обучения по дисциплинам, которые предусматривают программирование и алгоритмизацию в учебных заведениях, содействие подготовке учащихся к обучению по ИТ направлениям, подготовке специалистов высокой квалификации в области программирования, налаживание сотрудничества в образовательном пространстве всех регионов Украины, обмен опытом между специалистами

    детальніше

     

  • 31.08.2017

    Щиро вітаємо хоровий колектив ОНАХТ «NOVELLUS» з присвоєнням почесного звання «Зразковий художній колектив»

    Відповідно до наказу Міністра освіти і науки України Л.М. Гриневич № 1023 від 13.07.2017р. присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив» хоровому колективу «NOVELLUS» Одеської національної академії харчових технологій

    детальніше