Музей

Значну роботу по вихованню студентів проводить музей академії – навчально-виховний центр, який сприяє вихованню у студентів розуміння ролі і значення обраної спеціальності, знання історії академії і своєї країни, почуття глибокої поваги до всіх засновників і вчених академії.

Музей

Музей історії академії (Одеського технологічного інституту харчової промисловості ім. М. В. Ломоносова) заснований 20 червня 1973 року згідно з наказом ректора.

Перший завідувач музеєм – учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, капітан І рангу у відставці Іван Іванович Войкін.

З квітня 1989 року завідувала музеєм викладач кафедри неорганічної та загальної хімії Генрієтта Вікторівна Балахонкіна.

У 1998 році музей очолив учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, доцент Костянтин Васильович Церкасевич.

З 2004 року музеєм завідувала викладач кафедри фізики i матеріалознавства, ветеран академії Світлана Федорівна Яценко.

У 2016 році музей очолив Валентин Семенович Дембицький, підполковник запасу.

Діяльністю музею керує рада, який розробляє плани методичної та виховної роботи, а також забезпечує зв'язок музею з промисловими організаціями галузі.

Щорічно проводяться планові лекції-екскурсії для всіх студентів перших курсів. Музей спільно з Спілкою випускників академії бере участь в організації та проведенні зустрічей з випускниками минулих років.

Музей проводить роботу по профорієнтації молоді, учнів шкіл та технікумів, бере участь в організації та проведенні «Днів професії», «Днів кафедр» та інших подібних заходів, підтримує тісний контакт з Радою ветеранів війни і праці, яким керує зав. кафедрою соціології, філософії та права, професор Георгій Віталійович Ангелов.

За рік музей відвідують понад 1500 чоловік.

Музей академії у 2003 році став переможцем обласного огляду музеїв навчальних закладів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Музей

У травні 2011 року Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної навчання і виховання оголосив подяку Одеській національній академії харчових технологій за розвиток музейної справи Одещини.

Анонс:

 


 • 17.09.2017

  Вибори голів студентських рад гуртожитків

  До уваги студентів Одеської національної академії харчових технологій! З 18.09.2017 до 22.09.2017 відбудуться вибори Голів студентских рад гуртожитків

  детальніше

   

Останні новини:

 


 • 17.09.2017

  Первая всеукраинская летняя школа по программированию

  С 16 по 23 августа 2017 года, впервые в Одессе была организована Летняя Школа по программированию. Занятия проводились на базе отдыха Одесской национальной академии пищевых технологий «Южный Буг», пгт. Саврань, Одесской области. Целью школы является предоставление украинским студентам вузов и учащимся школ возможности проявить свое мастерство в искусстве разработки алгоритмов и составлении программ на высоком уровне, повышение качества обучения по дисциплинам, которые предусматривают программирование и алгоритмизацию в учебных заведениях, содействие подготовке учащихся к обучению по ИТ направлениям, подготовке специалистов высокой квалификации в области программирования, налаживание сотрудничества в образовательном пространстве всех регионов Украины, обмен опытом между специалистами

  детальніше

   

 • 31.08.2017

  Щиро вітаємо хоровий колектив ОНАХТ «NOVELLUS» з присвоєнням почесного звання «Зразковий художній колектив»

  Відповідно до наказу Міністра освіти і науки України Л.М. Гриневич № 1023 від 13.07.2017р. присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив» хоровому колективу «NOVELLUS» Одеської національної академії харчових технологій

  детальніше