20.06.2017

Знайомство викладачів та студентів факультету ІТТАКБ з виноробним підприємством «Чорноморська перлина»

Студенти різних факультетів академії вже не перший рік виконують комплексні дипломні роботи та проекти. Так, зараз студенти факультетів інформаційних технологій та кібербезпеки і технології вина та туристичного бізнесу залучені до комплексного дипломного проекту під загальною назвою «Формування стратегій розвитку еногастрономічного туризму в м.Одеса та Одеській області».

Всього в проекті задіяні 6 студентів, в тому числі 2 студенти ф-ту ІТтаКБ – Ганжи Д.Г. (ОКР «бакалавр», 4-й курс) та Граніковський О.М. (ОКР «магістр», спеціальність 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»).

Виноробне підприємство «Чорноморська перлина»

20 травня 2017 року в рамках виконання цього проекту доцент кафедри ІТ та КБ Корнієнко Ю.К. та студент Граніковський О.М. спільно з представниками факультету технології вина та туристичного бізнесу відвідали виноробне підприємство «Чорноморська перлина», яке розташоване в селищі Базар’янка Татарбунарського району Одеської області.

Виноробне підприємство «Чорноморська перлина»

В чому причина візиту? Справа в тому, що складова проекту, яку буде виконувати Граніковський О.М., буде присвячена створенню віртуального туру саме на підприємстві «Чорноморська перлина». Зараз вже почалася активна підготовка до виконання дипломного проекту.

Виноробне підприємство «Чорноморська перлина»   Виноробне підприємство «Чорноморська перлина»

Загалом, комплексний проект розрахований на 2 роки. Слід відмітити, що перший етап проекту під назвою «Проект туристичної агенції «Tasty Tour» (на базі ОНАХТ)» вже почався у вересні 2016 року, зараз триває та має закінчитись у червні 2017 року.

А ось другий етап – «Проект розширення асортименту послуг туристичної агенції «Tasty Tour» (на базі Одеської національної академії харчових технологій)» буде виконуватись у наступному навчальному році.

Ю.К.Корнієнко, доцент кафедри ІТтаКБ ОНАХТ