Міс академія

2017р. – Тищенко Аліна
2017р. – Тищенко Аліна

(факультет Технології вина та туристичного бізнесу)

2016 р. – Анастасія Шувалова
2016 р. – Анастасія Шувалова

(факультет Економіки, бізнесу і контролю)

2015 р. – Анастасія Кухар
2015 р. – Анастасія Кухар

(факультет Менеджменту, маркетингу і логістики)

2014 р. – Олеся Степанюк
2014 р. – Олеся Степанюк

(факультет Технології та експертизи харчових продуктів і парфумерно-косметичних засобів)

2013 р. – Валерія Михайлова
2013 р. – Валерія Михайлова

(факультет Технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива)

2012 р. - Юлія Кройтер
2012 р. - Юлія Кройтер

(факультет Менеджменту, маркетингу і логістики)

2011 р. - Анастасія Каміновська
2011 р. - Анастасія Каміновська

(факультет Економіки і бізнесу) Тренер зі східних танців

2010 р. - Інна Лотишко
2010 р. - Інна Лотишко

(факультет Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу)
Відмінниця навчання, лауреат конкурсу «Студентська осінь-2010», учасниця конкурсу «Міс всі національності» (Китай) як представниця від України

2009 р. - Аліна Черкащенко
2009 р. - Аліна Черкащенко

(факультет Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу)

2008 р. - Надія Бринза
2008 р. - Надія Бринза

(факультет Інноваційних технологій харчування і ресторанного сервісу)
Солістка хореографічного ансамблю академії, відмінниця навчання, учасниця міського конкурсу «Міс Студентство-2008»

2007 р. - Вікторія Котвіцька
2007 р. - Вікторія Котвіцька

(факультет Економіки, менеджменту і бізнесу)
Учасниця художньої самодіяльності академії, солістка хореографічного ансамблю «Діти планети», випускниця модельного агентства, постановник дефіле конкурсів «Міс академія»

2006 р. - Євгенія Шкарупіна
2006 р. - Євгенія Шкарупіна

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування) Учасниця художньої самодіяльності академії, солістка вокальної студії академії, «Золотий голос академії-2006»

2005 р. - Інеса Мельник
2005 р. - Інеса Мельник

(факультет М’ясних, молочних продуктів і екології)
Учасниця самодіяльності академії, всіх програм КВК, солістка танцювального ансамблю клуба «Ë». Сьогодні – тележурналіст Московського телебачення

2004 р. - Вікторія Латипова
2004 р. - Вікторія Латипова

(факультет Економіки, менеджменту і бізнесу)
Учасниця художньої самодіяльності академії, працює на Одеському телебаченні, випускниця модельного агентства

2003 р. - Стела Ступаренко
2003 р. - Стела Ступаренко

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування) Член студентського профкому

2001 р. - Юлія Якимів
2001 р. - Юлія Якимів

(інженерно-економічний факультет)

2000 р. - Олександра Ніколаєнко
2000 р. - Олександра Ніколаєнко

(інженерно-економічний факультет)
Закінчила ОНАХТ. «Мисс Теленеделя» , «Міс Студентство-2000», «Міс Україна-Південь», «Міс Одеса», «Міс Україна-2001», «Міс Туризм Європа», «Міс Американська мрія», учасниця конкурсу «Міс Всесвіт» – увійшла в десятку найкрасивіших дівчат світу

1999 р. - Наталя Бєлих
1999 р. - Наталя Бєлих

(факультет Технології зерна і зернових продуктів)
Учасниця самодіяльності академії, випускниця модельного агентства. Займалась дизайном, моделюванням, пошиттям костюмів для конкурсу «Міс академія»

1998 р. - Ірина Тринта
1998 р. - Ірина Тринта

(факультет Технології консервування и виноробства)
Учасниця самодіяльності академії

1997 р. - Жанна Макоєд
1997 р. - Жанна Макоєд

(інженерно-економічний факультет)
Учасниця самодіяльності академії

1996 р. - Олена Заступайло
1996 р. - Олена Заступайло

(інженерно-економічний факультет)
П’ятикратна чемпіонка України з спортивної аеробіки

1995 р. - Тетяна Євсеєва
1995 р. - Тетяна Євсеєва

(факультет Технології зерна і зернових продуктів) Учасниця самодіяльності академії


1994 р. - Оксана Пилипішина
1994 р. - Оксана Пилипішина

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування)
Учасниця самодіяльності інституту

1993 р. - Юлія Петренко
1993 р. - Юлія Петренко

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування)
Учасниця самодіяльності інституту

1992 р. - Олена Токаренко
1992 р. - Олена Токаренко

(факультет Технології хліба, кондитерських виробів і харчування)
Учасниця самодіяльності інституту

1991 р. - Ксенія Хрипко
1991 р. - Ксенія Хрипко

(механічний факультет)
Солістка вокального ансамблю

1990 р. - Катерина Лубянкова
1990 р. - Катерина Лубянкова

(інженерно-економічний факультет)
Учасниця Студентського театру естрадних мініатюр, учасниця міських та Всесоюзних конкурсів СТЕМ

Анонс:

 


  • 17.09.2017

    Вибори голів студентських рад гуртожитків

    До уваги студентів Одеської національної академії харчових технологій! З 18.09.2017 до 22.09.2017 відбудуться вибори Голів студентских рад гуртожитків

    детальніше

     

Останні новини:

 


  • 17.09.2017

    Первая всеукраинская летняя школа по программированию

    С 16 по 23 августа 2017 года, впервые в Одессе была организована Летняя Школа по программированию. Занятия проводились на базе отдыха Одесской национальной академии пищевых технологий «Южный Буг», пгт. Саврань, Одесской области. Целью школы является предоставление украинским студентам вузов и учащимся школ возможности проявить свое мастерство в искусстве разработки алгоритмов и составлении программ на высоком уровне, повышение качества обучения по дисциплинам, которые предусматривают программирование и алгоритмизацию в учебных заведениях, содействие подготовке учащихся к обучению по ИТ направлениям, подготовке специалистов высокой квалификации в области программирования, налаживание сотрудничества в образовательном пространстве всех регионов Украины, обмен опытом между специалистами

    детальніше

     

  • 31.08.2017

    Щиро вітаємо хоровий колектив ОНАХТ «NOVELLUS» з присвоєнням почесного звання «Зразковий художній колектив»

    Відповідно до наказу Міністра освіти і науки України Л.М. Гриневич № 1023 від 13.07.2017р. присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив» хоровому колективу «NOVELLUS» Одеської національної академії харчових технологій

    детальніше