Науково-дослідна робота кафедри

Головними завданнями кафедри є збереження і зміцнення стану здоров'я, підвищення функціональних можливостей організму, виховання у студентів потреби до ведення здорового способу життя.

Керує науково-дослідною роботою кафедри зав. кафедри Сергєєва Тетяна Петрівна.

Основні напрями наукової діяльності кафедри:

- визначення рівня фізичного здоров'я і функціонального стану студентів основної медичної групи;

- розробка модельної характеристики різних рівнів фізичного здоров'я студентів основної медичної групи;

- розробка оптимального режиму фізичних навантажень під час занять фізичними вправами, залежно від рівня фізичного здоров'я студентів;

- оздоровча спрямованість фізичної культури студентів в умовах ВНЗ;

- проведення пленарного засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Проблеми формування здорового способу життя у молоді» з обов'язковим включенням практичних доповідей і майстра-класів з різних видів спорту.

Науково-дослідна робота кафедриЗа останні 5 років підготовлено та видано в наукових збірниках більше 90 наукових, науково-методичних статей і тез. Підготовлено 13 методичних вказівок для самостійних занять студентів.

В межах НДР проводяться соціологічні дослідження, аналіз фізичної підготовленості студентів, ведеться постійна робота з вдосконалення змісту, методів і форм організації навчального процесу. Щорічно проводиться анкетування і тестування студентів першого і другого курсів.

Аналізуються показники медичних обстежень, функціональних показників фізичного розвитку, медико-педагогічних спостережень і захворюваності.

Робота викладачів кафедри «Комплексний підхід до підвищення рівня фізичного здоров'я студентів – майбутніх фахівців харчових технологій в процесі фізкультурно-оздоровчих занять» стала срібним призером на III Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

Науково-дослідною роботою із студентами керує доцент, кандидат наук з фізичної культури і спорту Халайджі Світлана Владиславівна.

Студенти академії беруть участь у Міжнародних студентських форумах, Міжнародних студентських наукових конференціях, конкурсах на кращу студентську науково-дослідну роботу.

Анонс:

 


 • 17.09.2017

  Вибори голів студентських рад гуртожитків

  До уваги студентів Одеської національної академії харчових технологій! З 18.09.2017 до 22.09.2017 відбудуться вибори Голів студентских рад гуртожитків

  детальніше

   

Останні новини:

 


 • 17.09.2017

  Первая всеукраинская летняя школа по программированию

  С 16 по 23 августа 2017 года, впервые в Одессе была организована Летняя Школа по программированию. Занятия проводились на базе отдыха Одесской национальной академии пищевых технологий «Южный Буг», пгт. Саврань, Одесской области. Целью школы является предоставление украинским студентам вузов и учащимся школ возможности проявить свое мастерство в искусстве разработки алгоритмов и составлении программ на высоком уровне, повышение качества обучения по дисциплинам, которые предусматривают программирование и алгоритмизацию в учебных заведениях, содействие подготовке учащихся к обучению по ИТ направлениям, подготовке специалистов высокой квалификации в области программирования, налаживание сотрудничества в образовательном пространстве всех регионов Украины, обмен опытом между специалистами

  детальніше

   

 • 31.08.2017

  Щиро вітаємо хоровий колектив ОНАХТ «NOVELLUS» з присвоєнням почесного звання «Зразковий художній колектив»

  Відповідно до наказу Міністра освіти і науки України Л.М. Гриневич № 1023 від 13.07.2017р. присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив» хоровому колективу «NOVELLUS» Одеської національної академії харчових технологій

  детальніше