Літній відпочинок

До складу учбового спортивно-оздоровчого комплексу ОНАХТ входять:

 • спортивно-оздоровчий табір «Південний Буг» (cмт. Саврань);
 • спортивно-оздоровчий табір «Дружба» (cмт. Чорноморка).

Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»

Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»  Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»  Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»  Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»  Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ»  Спортивно-оздоровчий табір «ПІВДЕННИЙ БУГ» 

Табір «Південний Буг» розташований в живописному лісопарку, в екологічно чистому Савранському районі Одеської області, на річці Південний Буг. Листяний ліс і берег річки є ідеальним поєднанням особливого відпочинку на природі в комфортних умовах. Територія табору «Південний Буг» складає більше 2 га, що дає великий простір для оздоровлення, занять спортом і цікавого відпочинку всім членам великого колективу академії

Інфраструктура табору складається з упорядкованих і комфортабельних 2-х,3-х місцевих номерів одноповерхових дерев'яних і цегельних будиночків, окремої будівлі столової і автономної котельної. На території табору є спортивні майданчики для гри у волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс, шахи, а також кінозал. На території табору розташовані зручні і затишні альтанки.

Літній спортивно-оздоровчий табір – це в першу чергу активний відпочинок – різноманітні спортивні змагання, піші походи, купання. Все це сприяє швидкому відновленню організму після напруженого навчального року. Для гарного настрою – пізнавальні екскурсії, а вечорами – захоплюючи шоу-програми і дискотеки.


Спортивно-оздоровчий табір «ДРУЖБА»

Спортивно-оздоровчий табір «ДРУЖБА»  Спортивно-оздоровчий табір «ДРУЖБА» 

Спортивно-оздоровчий табір «Дружба» знаходиться на березі Чорного моря в смт. «Чорноморка», в екологічно чистому районі Одеси. Табір «Дружба» займає територію більше 3 га, є учбово-тренувальною і оздоровчою базою для студентів і співробітників ОНАХТ. Обладнаний майданчик для волейболу, баскетболу, мініфутболу, тенісний павільйон, кафе допомагають змінити звичну робочу обстановку на активний відпочинок і позитив.

Піщаний пляж, протяжністю 100 м, обладнаний тіньовими навісами. На пляжі працює рятувальна команда.Туристична база «ЕКСТРИМ»

На туристичній базі «Екстрим», яка знаходиться в с. Ждєнієво, розташованій в живописному куточку Карпат, відкрита філія кафедри фізичної культури та спорту. Головне завдання філії – оздоровлення студентів, аспірантів, викладачів і співробітників ОНАХТ.

Туристична база «ЕКСТРИМ»  Туристична база «ЕКСТРИМ»  Туристична база «ЕКСТРИМ»  Туристична база «ЕКСТРИМ» 

Ваш відпочинок організовує висококваліфікований персонал, який створить доброзичливу атмосферу, що розташовує до повноцінного відпочинку і відновлення здоров'я!

Анонс:

 


 • 17.09.2017

  Вибори голів студентських рад гуртожитків

  До уваги студентів Одеської національної академії харчових технологій! З 18.09.2017 до 22.09.2017 відбудуться вибори Голів студентских рад гуртожитків

  детальніше

   

Останні новини:

 


 • 17.09.2017

  Первая всеукраинская летняя школа по программированию

  С 16 по 23 августа 2017 года, впервые в Одессе была организована Летняя Школа по программированию. Занятия проводились на базе отдыха Одесской национальной академии пищевых технологий «Южный Буг», пгт. Саврань, Одесской области. Целью школы является предоставление украинским студентам вузов и учащимся школ возможности проявить свое мастерство в искусстве разработки алгоритмов и составлении программ на высоком уровне, повышение качества обучения по дисциплинам, которые предусматривают программирование и алгоритмизацию в учебных заведениях, содействие подготовке учащихся к обучению по ИТ направлениям, подготовке специалистов высокой квалификации в области программирования, налаживание сотрудничества в образовательном пространстве всех регионов Украины, обмен опытом между специалистами

  детальніше

   

 • 31.08.2017

  Щиро вітаємо хоровий колектив ОНАХТ «NOVELLUS» з присвоєнням почесного звання «Зразковий художній колектив»

  Відповідно до наказу Міністра освіти і науки України Л.М. Гриневич № 1023 від 13.07.2017р. присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив» хоровому колективу «NOVELLUS» Одеської національної академії харчових технологій

  детальніше